Tuesday, August 2, 2011

Si eshte te besh seks ne publik?

Zemera fillon te rrah sikur je ne gara. Degjon gje hapa? Rrobat e tua jane te rrudhosura dhe je pothuajse lakuriq. Nxiton te dashurin, me shpresen se mund te mbaroni pa u kapur njeri.Nga ku je, mund te shikosh njerez duke kaluar dhe pyet veten ne qofte se dikush ve re qe ju te dy jeni nderthurur njeri me tjetrin. Vetem mendimi ben qe te rrise impulsin.

Mundohesh te mos nxjerresh asnje ze, por duke u afruar sa me shume orgazmes, e ke me te veshtire. Ne fund arrin ne piken e kulmit dhe mezi pret qe te dalesh nga zona flagrante. Ngadale, ben rruge midis turmes.

Te besh seks ne publik ka qene shume kohe nje tabu, kjo eshte edhe arsyeja qe shkakton keto ndjenja. Eshte dicka shume emocionuese ta pyesesh veten ne qofte se mund te kap dikush. Pse? Mbase sepse na con mbrapa ne kohe, qe kur ishim femije. Me siguri e mban mend. Asnje karamele nuk ka qene ndonjehere me e mire sesa ajo e vjedhur fshehtas nga dollapi.

Me siguri, ideja e te qenit e pare nga te tjere mund te jete gjithashtu pjese e argetimit. Na pelqen apo jo ta pranojme, shumica jone ka nje fare doze manie qe na rrjedh neper vena. Edhe pse nuk e deshirojme me te vertete qe te na shikojne te tjeret, te marresh kete rrezik mund te jete nje aventure e vertete.

Nuk do te guxoja te sugjeroja te provosh ndonje nga keto gjera. Ato mund te jene dhe te paligjshme. Por, ne qofte se do te besh nje xhiro ne pjesen e eger te seksualitetit atehere seksi ne publik eshte fjala dhe vendi i duhur.

No comments:

Post a Comment