Tuesday, August 2, 2011

Cmende me gjokset e tua

Ne kete artikull do tju prezantojme disa ide me anen e te cilave do te mund te terhiqni vemendjen e plote te te dashurit tuaj duke u bazuar tek gjokset.


Ec verdalle neper shtepi topless
Partneri juaj, me shume mundesi, adhuron gjoksin tuaj. Keshtu qe, mos i fsheh gjokset nen recipeta dhe nen bluze kur je ne shtepi. Vish nje dicka te tejdukshme dhe pa recipeta, ose me mire, mund te mbash veshur vetem recipetat, ose ose, me mire do ishte te mos vishje asgje. Tregoi qe je e vetdijshme se partneri do te ti preke, te ti puthe, te ti ledhatoje, te ti shtrengoje...Lere te kuptoje qe gjokset e tua jane per te dhe jane vetem te tijat. Por, kujdesu qe ai te mos arrije shume shpejt tek to. "Lodhe" pak; drejto lojen duke qene e vetdijshme qe partneri juaj do te bente gjithcka per gjoksin tend.Sigurohu qe kokat e gjoksit jane te forta
Meshkujt cmenden pas kokat e forta, edhe se ato mund te jene nen nje bluze apo "top", por me shume cmenden kur i shohin drejperdrejt me syte e tyre. Nese ne shtepi eshte ftohte, atehere ato do te forcohen automatikisht. Nese jo, beje ti te mundur qe ato te forcohen. Mund te dalesh nga dushi direkt perpara partnerit tend. Kokat e gjoksit do te forcohen pasi ambjenti i shtepise do te jete me i fresket se nen ujin e ngrohte te dushit.
Gjithashtu, mund ti stimulosh me duar ose me nje kub akulli dhe me pas ti tregosh te dashurit tend rezultatin. Ne kete menyre nuk do te cmendesh vetem partnerin me gjokset e tua, por do edhe gjokset e tua do te ndjejne nje kenaqesi te vecante.Ver cokollate apo krem mbi gjokse
Nese do me te vertete te terheqesh vemendjen e vecante te partnerit, vendos dicka seksi mbi gjokset e tua, si krem, shurup, cokollate, mjalte apo vaj per femije. Imazhi qe do marrin gjokset do ta cmende me siguri, do ta eksitoje. Luaj me gjokset, beju masazh me pasion dhe lejoi partnerit tend vetem te luaje me gjuhe me to dhe te lepije kremi apo cokollaten mbi to. Nese ke gjokse te beshem, mund te provosh te luadh edhe me gjuhen tende me to dhe ta eksitosh ne kete menyre.

Beji masazh me gjokset e tua
Imazhi i nje femre qe i ben masazh dhe e shtrengon me gjokset e saj, cmend gjithe meshkujt, keshtu qe te rekomandojme ta provosh. Mund ta besh si pjese e masturbimit ose thjeshte per ta stimuluar te eksitohet.
Mundohu te kesh nje shikim plot deshire, lepij buzet, me fjale te tjera, ofroji nje spektakel te vertete ne te cilin gjokset do te jene pika kryesore, ndersa partneri juaj do te cmendet nga deshira per ti pasur.
Pasi te mbaroni me masazhin e gjokseve, perdori ato per ti ledhatur gjoksin partnerit tuaj, shpatullat, barkun, penisin apo dhe testikujt. Mos u nxitor, lejoi te te ndjeje gjokset ne te gjitha pjeset e tij te trupit. Perpara se te beni keto, lyej pak lekuren me vaj per femije qe te behet e mundur rreshkitja dhe per tu dukur me seksi.

Perfundo me nje akt seksual mes gjokseve
Mund te perfundosh me nje akt seksual mes gjokseve te tua. Lejoi te luaje me penisin e tij mes gjokseve te tua. Sigurisht, lepija koken e penisit gjate kesaj loje, dhe here pas here ndryshoi pozicionin. Mund te qendroje mbi ty, ose mund te qendroni ne menyre te tille qe te kesh mundesi ti shtrengosh penisin me gjokset e tua dhe ta stimulosh sikur ben me dore. Perfundimi eshte i qarte: do te ezhakuloje mbi gjokset e tua.
Shpernda lengun mbi gjokset e tua me pasion, duke ferkuar kokat e gjokseve dhe gjithe gjoksin. Kjo do ta eksitoje me shume dhe do ta binde qe gjokset e tua jane me te vertete nje arme e forte pa te cilat ai do te ndihej shume keq.

[gallery]

No comments:

Post a Comment