Monday, August 1, 2011

Provo lojra erotike te ndryshme!

Zbukuroji aktet seksuale me disa lojra erotike, te cilat do te eksitojne shume!Zara seksi

Mund te luash me tre zara, te cilat mund ti blesh ne dyqan erotik. Nje zar ka gjashte aksione te pikturuara, nje tjeter zar ka gjashte perjudha kohe, kurse tjetri ka gjashte pjese te trupit. Ne qofte se i hedh te treja, do te marresh kombinime shume interesante, te cilat do te ndihmojne si udhezime per te luajtur lojen.

Domethene, ne qofte e zarat tregojne dicka: "gjoks, tre minuta, lepije", kjo do te thote qe duhet te lepish gjoksin e partneres/partnerit per tre minuta. Ne qofte se tregojne kombinime te ndryshme atehere do te besh te ndjekesh udhezimet sic bere heren e pare. Nje nga kombinimet me siguri do jete ajo fituesja dhe do te beje partnerin/partneren qe te zgjase me shume aksionin te cilin e tregoi zari.

Ne qofte se ke imagjinate dhe nuk ke nevoje per zare, mund te shkruash aksionet, perjudhat e kohes dhe pjeset e trupit ne leter me ngjyra te ndryshme ose te cilat ti vendosesh ne tre qese te ndryshme.

Rrotulloje shishen

Jemi te sigurte qe ke degjuar me pare per kete loje. Anglezet e quajne "E vertete apo provokim". Cfare te duhet eshte nje shishe dhe pak kurajo per ta luajtur. Vendose shishen ne toke. Rri balle per balle me partneren/partnerin , por me shishen me mes, midis jush. Loja mund te luhet me me shume lojtare. Rrotullo shishen dhe prit qe te ndaloje. Personi i cili ndodhet ne drejtimin e grykes se shishes duhet te zgjedh midis e vertet apo provokim. Ne qofte se peroni zgjedh e vertete, atehere vendosi nje pyetje te ciles duhet te pergjigjet e sinqerte. Ne qofte se zgjedh provokim, varet nga ty cfare i kerkon te beje.

Domethen, ne qofte se personi zgjodhi te pergjigjet nje pyetje, mund te besh ndonje pyetje te tipit: cfare mendonte gjate heres se fundit qe u masturbua ose kush eshte fantazie me e eger e saj. Ne qofte se zgjedh provokim, i thuaj per shembull, te rrije perballe xhamit te ballkonit lakuriq per tre minuta, pa qene perdet e terhequra.Poker me tu zhveshur

Je nje mjeshter i pokerit? Ke guxim qe te luash ne vend te lekeve me rroba?Ne kete menyre aksionet do te behen spontane dhe erotike vetem duke pare peronin lakurit i cili humbi doren e pokerit. Filloni te vini bast per bizhuterite, kemisshen, pantallonat dhe veshembathjet, pastaj fillo aksionin. Ne qofte se letrat jane ne favorin tend, partnerja/partneri do te ngel se shpejti me veshembathjet ose lakuriq, cfare eshte vetem nje hap me large per te bere gjera te tjera.

Partneri/ja mund te vere bast per nje puthje ne qafe, ne gjoks, etj.... Zhveshja nuk duhet te jete e merzitshme, por terheqese dhe e ndjekur me muzike te kendshme. Ne kete menyre, do te filloje qe te pelqeje qe te humbasesh ne poker.

Eshte twister mund te jete seksi

E mban mend lojen Twister ne te cilen rrathe te ngjyrosur tregonin pozicione te ndryshme te lojtareve dhe vetem kush kishte ekiliber te mire nuk binte ne toke? Provo ta luash lakuriq me partnerin/partneren . Kjo loje komplikate do te behet menjerehere me terheqese dhe eksituese. Kush mbetet ne kembe eshte fituesi i ksaj loje seksi, i cili do te coje pa dyshim ne aksion nen carcafe.

No comments:

Post a Comment