Tuesday, August 16, 2011

Nje rruge me e lehte per te arritur ne orgazem

Nuk ke arrit asnjehere ne orgazem pamvarsisht se ke provuar shume gjera te ndryshme? Ke degjuar per xhelin i cili rrit eksitimin dhe krijon orgazma me te forta? Lexo me teper...Nje xhel i cili te con ne orgazem

Ekzistojne xhela ne treg prej disa kohe, te cilet rrisin fluksin e gjakut ne zonen e klitorisit kurse substancat e tyre, te njohura si afrodiziake, kane nje efekt te madh atehere kur vjen fjala per te arritur ne orgazem. Ju rekomandojme xhelin ne vecanti per ato femra te cilat kane probleme ne arritjen e orgazmit, por edhe per femrat te cilat nuk kane nje problem te tille mund ta perdorin per orgazem me te forte dhe me te shpeshte. Xheli mund te perdoret edhe me disa lodra seksuale. Disa femra e aplikojne ne gjoks dhe klitoris, i cili ndihet gjithashtu, shume i kendshem.

Cili eshte ingredienti sekret i xhelit?

Formula sekrete e xhelit i cili provokon orgazem ka te beje me listen e perberesve, te cilet permbajne nje kombinim ekstraktesh te bimeve te ndryshme. Prodhuesit premtojne me shume eksitim, ndjenja me te forta dhe orgazma te shumefishta.

Xheli per orgazem nuk eshte nje e re ne treg, por kohet e fundit nje nga prodhuesit kryesor te prezervativeve kane nxjerre ne treg kete xhel te quajtur Play O.Nje kerkim i bere mbi nje numer te panjohur femrash ka treguar se me shume se 91% e femrave ndjejne nje ndryshim atehere kur perdorin xhelin. Kur testuan dhe xhele te tjere te ketij lloji, prodhuesit morren rezultate te njejta. Femrat te cilat e testuan xhelin konfirmuan qe orgazmat e tyre jane me te gjata dhe me te forta.

Sa kohe mund te zgjase nje orgazem?

Orgazma femerore mesatare normale duhet te zgjase rreth 28 sekonda, por me ndihmen e ketij xheli, thuhet se mund te arrije deri ne 107 sekonda dhe veten disa femra mund te arrijne ne kete pike pa xhel.

Kush mund te perdore xhelin per orgazma?

Xheli eshte i destinuar perdoruesve te seksit femeror, por dhe meshkujt mund ta perdorin. Nuk ka nje limit moshe, por nuk eshte e rekomanduar per femrat shtatzane sepse orgazmat e forta mund te sjellin komplikime.

No comments:

Post a Comment