Monday, June 20, 2011

Trajtoje veten me nje loder seksuale ne forme topi

Zbulo me shume rreth lodres seksuale ne forme topi e cila do te sjelle kenaqesi te paharruar ne krevat...
Nje top si loder seksuale?

Topi seksual i perket kategorise se lodrave seksuale me diskrete dhe eshte e mrekullueshme si per ata qe duan ta perdorin vetem por edhe per ato qe duan ta perdorin cift. Si?

E Thjesht! Ajo ofron nje masazh stimulues trupit ose kenaqesi senzuale zonave erotike.

Si funksionon?

Edhe pse topi seksual ka nje forme te pazakonte, jep dridhje te forta te cilat mund te rregullohen.

Nese ju deshironi, mund ta perdorni vetem per masazh. Ferkoje mbi trupin e partenerit dhe gradualisht ushtro presion mbi pieset e ndjeshme per te prodhuar ndjenja te ndryshme. Pjesa e bute e topit dergon impulse, nderkohe qe pjesa me plastik prodhon vibracione me intensive te cilat femrat i adhurojne ne klitoris. Shpype dhe do te shikosh!

Prej cfare eshte e perbere?

Topi seksual ka nje forme sferike dhe ka masar rreth 7 centimetra. Eshte e lehte dhe e bute- nje pjese eshte e bere prej plastiku, kurse pjesa tjeter prej gome plastike, nje material i perkryer per ato te cilet kane lekuren e ndjeshme ose jane alergjike prej latex.

Topi ka nevoje per bateri AA, por mund ta perdoresh pa probleme dhe ne dush. Eshte i papershkueshem nga uji. Nese doni te hiqni baterite, thjesht rreotullon sferen, heq baterite dhe sigurohesh qe e ke mbyllur mire perpara se ta perdoresh.

Avantazhet e topit seksual.

Topi nuk duket tamam si nje vibrator, keshtu qe funksioni primar nuk eshte aq i qarte. Prandaj, mund te evitoni qe dikush te zbuloje sekretin tuaj te vogel me te cilin luan dhe krijon kenaqesi.

Per shkak te formes se thjeshte, eshte e lehte per ta vendosur dhe ne lojrat ne cift. Sidomos kur nuk deshiron te masturbohesh me lodra me forma te pazakonta. Gjithashtu, masazhi me topin eshte me argetues dhe me i kenaqshem atehere kur prek zonat erotike.

 

No comments:

Post a Comment