Monday, June 20, 2011

Si te besh striptizem?

Te besh striptizem per te dashurin tend mund te jete nje prelud i shkelqyer, ne qofte se di se si. Duhet vetem te kesh guxim! Lexo se si te fillosh....Pse te shkojne meshkujt ne klube nate dhe te harxhojne leket atje kur mund te kene pjese te nje striptizmasini me te mire dhe me interesant ne shtepi me parteneren e tyre? Dhe pse te shkojne femrat te shikojne meshkuj se si grisin rrobat dhe berrtasin lloj lloj gjerash kur mund te bejne te njejten gje me partenerin e tyre, por shume me mire? Ta themi ndryshe, striptizmi ne shtepi mund te thote me shume argetim dhe mund te coje drejte ne seks, ne dallim me argetimin e paguar, ne rastin e te cilit ka shume limite.

Ne qofte se nuk ke shume imagjinate, mundohu te kujtosh skena te ndonje filmi, gje e cila do te ndihmoje shume per te bere gjerat me te thjeshta. Mos u bej merak per veten, sepse e di qe je gjeja me e bukur ne bote per partenerin tend. Zgjidhe muziken e pershtatshme (si klasiku You can leave your hat on ) dhe fillo te besh show.

Vendos ato rroba te cilat e di qe i pelqejne partenerit.Fiki dritat, ndiz disa qirinje, beje dhomen me parfum dhe fillo te levizesh avash dhe erotik. Mos u bej merat ne qofte se nuk ke levizjet me te mira ne bote. Parteneri juaj do te jete shume i gezuar sepse ai as qe e priste qe ti beje striptizem, gje e cila do ta eksitoje me siguri.

Lere imagjinaten te fluturoje kur ben striptizem.Zhvishu ngadale, seksi dhe shiko me kujdes menyren sesi te shikon. Lejoje te te zhveshe me shikime dhe pastaj zhvishu me gjithe mend. Lejoji te te heq sutjenin, te kepusi kopsen.....luaj, por ti duhet te jesh shefja.Vendos pak vaj mbi gjokse dhe beji masazh gjate kercimit. Mund te perdoresh, gjithashtu, shurup cokollate ose kreme, te cilen ai mund ta lepije nga trupi jot. Cmende aq shume sa qe te mos kete durim me ne ate menyre qe striptizmi te shnderrohet ne dicka tjeter.

Kercimi jot nuk duhet te duket sikur eshte i mesuar, tregohu spontan. Duhet te dukesh sikur te pelqen dhe gezohesh me cfare po ben dhe me shikimet e tij te eksituara.

Pastaj nderro rolet. Lere ate te kerceje, te beje striptizem per ty! Thuaji te vendose veshmbathje seksi. Parteneri jot duhet te perdore levizje terheqese, te grise kemishen, te derdhe uje mbu te, te perkedhele organet seksuale. Duhet te provoje te te eksitoje pa te prekur. Dhe te tregoje qe kercimi eshte vetem per ty.Vetem qe te eksitoje. Muzika duhet te jete seksi, sic eshte melodia Kiss, e cila eshte me shume se e pershtatshme per nje gje te tille. Mund te perdoresh gjithashtu, dhe dicka me delikate.Zgjidh cfare ndjen qe te pershtatet ne ate moment.

Ne fund, bini ne gjume te dy lakuriq. Eksitohuni reciprok me trupat tuaja dhe mbaroni me nje reprize dashurie te eger. Ky eshte striptizmi real, i cili mund te kete vend ne shtepine tende, me partenerin/en

 

No comments:

Post a Comment