Wednesday, June 22, 2011

Interviste: 29 vjece e virgjer

Kam bere muabet me nje femer e cila ende ruhet per "Mashkullin e Duhur". 

Femra e bukur me te cilen beme interviste eshte fakti se ende ekzistojne femra romantike ne bote te cilat presin dashurine e vertete. Kjo ka dashur te rrije anonime.

Te filloj me karakteristikat e mashkullit me te cilin do te ndaje keto momente te vecanta? Cfare duhet te kete "Mashkulli i duhur"?

hmm... natyrisht duhet ta gjej terheqes dhe te me pelqeje karakteri i tij. Nuk e di...thjesht i ndjen keto gjera. Nuk kam pasur ndjenjen e duhur me asnje akoma.

Ke pasur te dashur me perpara?

Po, sigurisht. Kam patur pak lidhje, por zakonisht zgjaten aq kohe sa meshkujt duronin atehere kur vinte fjala per sex.

Por nuk ke qene asnjehere e tentuar qe te besh seks me nje mashkull?

Po.Kam pasur momente dobesie. Por nje ze i vogel ka qene gjithmone, aty afer meje, te me ndaloje. Kam frike tja jap kete dhurate kaq speciale dikujt qe vetem te me perdore dhe atehere do te humbja per gjithmone dicka cfare do te thote shume per mua per shkak te nje momenti dobesie. 

Por meshkujt me te cilet ke qene, nuk kane qene te virgjer, apo jo?

Jo, pervev kohes kur isha adoleshente (qesh) . Jam e vetedijshme per faktin se te gjeje nje te virgjer ne moshen time eshte sikur te kerkosh gjilperen ne kashte, keshtu qe nuk pres qe te kene qene shume meshkuj ne te njejten situate.

Nuk te intereson se mashkulli do te jete me me shume eksperience seksuale sesa ti?

Nuk me intereson. Shpresoj qe do te gjej dike special i cili do te jete ne gjendje te vleresoje dhuraten time, ne ate menyre qe te jem gjithmone nje femer speciale ne jeten e tij, pamvaresisht eksperiencave te tija te meparshme. Gjithsesi, shpresoj se nuk do te jene shume eksperienca (qesh).

Ne ditet tona femrat i kryejne eksperiencat e tyre seksuale qe shume te vogla. Si ke arritur te ruash virgjerine kaq kohe?

Eshte e thjeshte. Vitet kaluan pa takuar dike ne te cilin te kem besim. Per te bere kete, duhet te heqesh dore nga shume gjera, te kesh nje vullnet te forte, te besosh ne dashurine e vertete. Femrat e reja te cilat kane eksperiencat e tyre seksuale qe ne moshen 13vjecare, heqin dore nga femijeria e tyre shume shpejt, per mendimin tim.

Eshte vendimi jot i lidhur me fene?

Cdo fe na meson qe te permbahemi dhe eshte ne favorin e seksit vetem gjate marteses. Por jo, besimi im nuk ka lidhje me vendimin tim sepse e  di qe nuk do te pres deri ne martese. Do te pres deri ne momentin kur do te gjej mashkullin e duhur per te ndare kete eksperience per here te pare. 

Te jemi te drejte. Cfare mendimi ke per masturbimin?

Si cdo krijese tjeter , jam, gjithashtu, nje qenie seksuale. Kam kujdes vete per nevojat e mija seksuale.

Ke menduar ndonjehere qe mund te jesh e terhequr nga nje femer dhe ne fakt nuk deshiron te kesh marredhenie seksuale me meshkuj?

Ne qofte se do te kisha qene lezbike do ta kisha dijtur deri tani. Gjej disa femra shume te bukura dhe terheqese, por kur i shikoj nuk kam ndjenje seksuale, por vetem ndjenjen per ti bere kompliment.

Ke menduar se ndonjehere mund te jesh shume me pretendime per sa i perket meshkujve dhe qe duhet te ulesh standardet?

Nuk eshte sikur po pres nje kaloresh me mbrojtese qe te shndrise i cili duket si Brad Pitt (qesh). Dua vetem dike me te cilin mund te ndaj kete pjese te rendesishme te jetes sime.

Kohet e fundit bota eshte tronditur nga njerez te cilet shesin virgjerine e tyre ne internet per leke. Do te beje dicka te tille, te themi, per 500 mi euro?

Sigurisht qe jo, eshte pse kam nevoje per nje makine te re... (qesh). Kjo do te ishte e njejte me prostitucionin, dhe nuk do te mirrja ne konsiderate dicka te tille. 

Si e imagjinon aktin tend seksual te pare?

E imagjinoj ne nje atomosfere romantike, me sigjuri qe jo ne karrigen e mbrapshme te ndonje makine ose dicka te tille.Nuk e di pse, por fantezite e mia jane ne buze te detit, me muzike romantike ne sfond. Kam nje imazh shume te mire se si do te ndodh heren e pare.

Nuk te duket nje fantezi joreale? Pak a shume te gjithe femrat e pershkruajne eksperiencen e tyre seksuale te pare si jo te kendshme, te dimbshme dhe jo komode.

Dhe keto femra kane imagjinuar se eksperienca e tyre e pare do te ishte sic e imagjinoj une, apo jo? (qesh)

Faleminderit qe na tregove historine tende. Te urojme qe te gjesh personin e duhur dhe te kalosh vetem momente te bukura dashurie.

No comments:

Post a Comment