Friday, June 24, 2011

Filma erotike:Spanking the Monkey

Nje komedi rreth masturbimit te meshkujve, e cila do te beje te qeshesh eshte per incestin. 

Cfare do te thote titulli?

Shkon ne xhungel, kap nje majmun dhe i gjuan disa shpulla? Nuk eshte tamam keshtu. Zevendesoje "penis" me "majmun", "perkedhelje" me "gjujtje me shpulla" dhe do te shkosh atje ku duhet. Eshte nje shprehje amerikane per masturbimin mashkullor. Historia eshte e nje adoleshenti dhe per te shumtat problema qe i ndodhin per shkak se nuk ka kohe te masturbohet - fillon dhe eshte i nderprere gjithmone, gje te cilen e ben qe te jete gjithmone i eksituar dhe nevrik.

Heren e pare e nderpret qeni, pastaj shfaqen shoket e tij, kurse ne fund e dashura e tij, gje qe e ben qe te jete shume i eksituar, dhe fakti qe nuk mund te lerohet nga gjithe ky tension fillon ti shkaktoje dhimbje ne testikula.

Incesti

Adoleshenti jone, i interpretuar nga Jeremy Davies, gjen nje zgjidhje shume shokuese, sa qe nuk do ta gjeni ne asnje komedi tjeter. Ai perfundon te bej seks me te emen. Po, e lexuar mire heren e pare. "Spanking the Monkey" eshte nje film ku shfaqet incesti me te emen, e cila nuk eshte reticente fare, por perkundrazi, eshte e kenaqur shume.

Nje situate e semure ne realitet, por nje subjekt i shkelqyer per nje komedi, e cila merr seksin me te qeshur. E ema ndodhet ne krevat, me nje kembe te thyer, nderkohe qe i ati eshte i larguar gjithmone ne udhetime biznesi, cfare do te thote qe ka nevoje te medha dhe qe djali i saj mund ti hyje ne pune.

Si ndodh?

Jeremy Davies eshte Raymond, nje student i shkerlqyer ne mjekesi, i cili i ati i ka dhene urdher te kete kujdes per te emen me nje kembe te thyer, por shume terheqese dhe jo e kenaqur. Panvaresisht se eshte per disa dite, jo pershtatja nuk mund te ishte me e madhe, duke pasur parasysh se Raymond sapo u nda nja nje e dashur e mundshme. Pervec gjithe ketyre, duhet te kete kujdes dhe per qenin dhe ti laje dhembet.

Puna nuk eshte aspak e pelqeyeshme, duhet te beje infermierin per te emen, ta coje ne banjo, ti beje masazh kembes, ti bjere ushqime. Duke pasur parasysh se eshte nje mashkull i ri dhe i shendetshem, ka nevoje te masturbohet. Per shkak se eshte i nderprere gjithmone, behet shume i eksituar dhe fillon te shikoj te emen ne nje menyre te cuditshme, te ndaluar dhe perverse. 

Por eshte e veshtire ti veme fajin, duke pasur parasysh se e ema (Alberta Wilson), rri ne krevat gjysem e zbuluar kurse ne dush e lut ti laje pjeset intime. Ne qofte se te gjithave ketyre i shtojme dhe fatkeqesine me te dashuren, problemet e lidhura me masturbimin, gati gati e kuptojme. E di qe tregimi duket i semure, por eshte nje komedi dhe nuk duhet te mirret seriozisht. Eshte lloji i filmit i cili te ben te qeshesh me gjerat qe ne menyre normale jane te konsideruara tabu.

Alkoli e ka fajin

E ema e prek te birin, por ne nje menyre normale, prinderore, por trupi me hormone te eksituara te se birit reaksionon ne nje menyre te cuditshme. Nje dite, te dy dehen dhe bejne nje party te cmendur. E ema rri e shtrire ne bark, kurse Raymond i ben masazh kembeve, kurse e ema ngre kemishen e nates, duke i treguar te brendshmet. Incesti ndodh, duke shokuar spektatoret te cilet nuk e presin nje gje te tille. Eshte nje film ne te cilin nje femer tradheton burrin me te birin dhe nje film rreth nje femere qe hakmerret mbi burrin e saj i cili eshte i larguar me te dashuren ne nje udhetim biznesi. Incesti eshte nje gje e tmerrshme, por ne kete rast eshte nje komedi e zeze, e quajtur "Spanking the monkey" .

No comments:

Post a Comment