Sunday, July 31, 2011

Teknika per masturbimin femeror

Je merzitur duke ferkuar klitorisin ne te njejten menyre prej shume kohesh? Ja disa teknika te cilat mbase ke deshire ti provosh.Baloni me uje

Mbushe nje balon me uje te ngrohte per te luajtur me format e ndryshme te ketij. Vendos pak lubrifikant ne klitoris, pastaj shtype baloni ne te kunderten e grykes dhe mundohu te besh levizje rrethore. Uji i ngrohte dhe vibrimet e buta te balonit, plus presjoni i ketij mbi klitorisin tend do te cmendin.Deodoranti

Disa deodorante kane nje top ose nje rrote qe rrotullohet ne pjesen e siperme te produktit per te lehtesuar perdorimin. Kur te mbarosh deodorantin, vendos lubrifikant. E di se cfare te besh me ate ne vazhdimesi, apo jo? Keto deodoranta kane nje forme te pershtatshme eshte per penetrim. Por perpara se ta beni kete duhet ta pastroni mire me perpara.

Takat

Ne qofte se pak me kurjoze, kjo mund te punoj per ty. Ulu ne ate menyre qe taka te jete poshte vagines tende. Fillo te levizesh para dhe mbrapa.Mbathje me vibrator

Vendos nje vibrator ose nje vibrator klitorisi ne mbathje. Njomi te dy duart dhe stimulo kokrrat e gjoksit. Do te kesh ndjenja te medha!Dushi

Nen dush, hapi pak kembet dhe drejtoje dushin drejt klitolisit. Duke ndryshuar momentet nga uji i ftohte ne ate te ngrohte, do te ndjesh nje kenaqesi te madhe.

No comments:

Post a Comment