Thursday, September 22, 2011

Pse jane meshkujt te terhequr nga te virgjerat?

Te virgjerat jane terheqese dhe te komplikuara. Zbulo cfare duhet te dish rreth te virgjerave dhe pse jane ato te preferuara nga shume meshkuj!Femije per gjithmone

Meshkujt te cilet vrapojne mbas te virgjerave, pamvarsisht se duhet te jene me serioza dhe te kene nje partnere stabile, mund te quhen dhe femije te pergjithmonshem. Ose meshkuj te papjekur te cilet mbushin egon e vete duke terhequr femra ne krevat vetem sepse kane nevoje per konfirmim dhe per te rritur besimin ne vetvete.

Ne nje nga shkimet e vitit 1985 shkruante:" Ky eshte nje mashkull i pasigurte seksualisht, i cili shpreson qe femrat e cila nuk ka eksperience seksuale nuk do ti shikoje mungesat e tij seksuale". Jemi plotesisht dakord, duke pasur parasysh qe keto meshkuj kane frike nga femrat e verteta, me eksperience.

Mund te thuhet se meshkujt te cilet preferojne te virgjerat jane te stresuar nga ejakulimi i parakohshem dhe atehere goxojne ti thone nje te virgjere se keshtu duhet te jene gjerat. Ajo gjithsesi nuk ka idene me te vogel se nje mashkulli duhet ti rezistoje ereksioni me shume se nje minut.Meshkujt me tendenca sadike

Pasi me siguri e di, nje e virgjer leshon gjak atehere kur ka kontaktin e pare seksual dhe ka dhe dhimbje dhe nje ndjenje djegie gjat penetrimit. Kjo gje ndodh per shkak se penisi can himenen e te virgjeres.

Dhe kjo eshte ajo cfare i eksiton keta. Duke pasur tendenca sadike, ato ndjejne nje kenaqesi te madhe. Nje femer e cilat kryen marredhenie seksuale me meshkuj te ketij lloji ka dhimje dhe gjakderdhje me te madhe, cfare con ne rritjen e kenaqesise te nje mashkulli te tille. Ky eshte me i eger me qellim, duke zgjedhur pozicionin me pak te pershtatshem per nje te virgjer.

Sa me shume ti dhembi partneres, aq me shume i pelqen atij dhe behet ende me i eger, dhe ne fund i shpjegon kesaj qe gjerat keshtu duhet te jene dhe nuk mund te evitohen.Mania e cvirgjerimit

Deshira per te pasur marredhenie seksuale me nje te virgjer me siguri nuk eshte nje e re. Ne Angli, ekzistonin qe nga shekulli XIX bordello speciale te cilet ofronin vetem te virgjera me nje cmim shume te madh. Sipas arhivave, te virgjerat ishin shume popullore, kurse meshkujt ktheheshin shume shpesh.

Sa me e re te ishte e virgjera, aq me shume i pelqenin atyre sepse kishin vertetimin qe kjo mban me te vertet marredhenie seksuale per here te pare dhe nuk eshte ndonje mashtrim.

Te virgjerat ishin shume te kerkuara dhe nga romaket e vjeter, te cilit benin party te egera me keto ne bordello.

No comments:

Post a Comment